Cadde Marka
What are you looking for?
Yukarı Çık

Hakkımızda

Hakkımızda

CaddeMarka

Hakkımızda
Misyon & Vizyon

Cadde Marka 2010 yılından bugüne gerçekleştirdiği reklamcılık çalışmalarını; bilinirliği artırma, ürünü hedef kitleye ulaştırma ve hedef kitlede etkileşim oluşturma üzerine kurgulayan Medya Planlama Ajansı olarak faaliyet göstermektedir. Faaliyet alanlarını geliştirmek ve müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için 2016 yılında dijital baskı merkezini kurmuştur.

Önemli markalara hizmet veren ajans olması ile öne çıkan Cadde Marka, oluşturduğu yeni reklam mecralarıyla markalar için “Hedef Kitle – Uygun Mecra” birlikteliğini sağlamak için geliştirdiği stratejiyle otogar reklamcılığını başka bir boyuta taşıyarak pazarlama alanında da büyük işlere imza atmıştır.

Misyonumuz;

Reklam verenlerin markalarını doğru yerde, doğru zamanda ve doğru hedef kitlesiyle buluşturmak ve markalara ölçümlenebilir veriler sunmak. Bu konudaki kararlılığımızı, değiştirmeden sürdürüyoruz.

Vizyonumuz;

Ulusal ve uluslararası markalara; değişen ve gelişen – dinamik –  iş dünyasında, teknoloji ve trendleri her daim takip ederek reklam verenlerimiz için pozitif değerler üretmek.

Sağlam temeller üzerine disiplinli bir strateji ile inşa ettiğimiz Cadde Marka Medya Grup markamızı, ideallerimizi kaybetmeden daha da geliştirmek.

Mecralarımız

Referanslarımız

Hedef kitle analizi, pazar analizi ve stratejik planlama ile doğru mecra

Doğru Strateji Doğru Planlama Doğru Hedef

Tamamı yenilikçi, rekabetçi, günümüze ayak uyduran, teknolojiye hakim fikirlerimizle, reklam sektörüne yeni kazanımlar sağlıyoruz.

Yeni yatırımlarla reklamcılığa canlılık getirerek, reklam verenin reklam alanlarına kolay ve düşük maliyetlerle ulaşabilmesini, herhangi bir aracıya ihtiyaç duymadan, hızlı ve hatasız bir şekilde reklam planlaması yapılabilmesini sağlıyoruz.